VI PÅ VARSEGO

En lokal känsla rakt igenom.

__________________

Med våra lokala kontor på 22 orter och en organisation med närmre 450 anställda täcker vi hela landets yta från norr till syd. På huvudkontoret i Stockholm sitter en del av vår organisation som fokuserar på försäljning, marknadsföring, ekonomi, masterdata och miljö.

På Varsegos huvudkontor i Stockholm hittar ni oss:

Filippa_1.png

Filippa Frisk
VD
filippa.frisk@varsego.se

 

Hanna_3.png

Hanna Drabble
CFO
hanna.drabble@varsego.se

 

Rolf_3.png

Rolf Linder
Affärschef
rolf.linder@varsego.se

jocke_1.png

Joacim Bergström
Sälj & Marknadskoordinator
joacim.bergstrom@varsego.se

         

Camillsa_3.png

Camilla Risberg 
Ekonomiassistent
camilla.risberg@varsego.se

           

Karin_2.png

Karin Lund 
Redovisningsekonom
karin.lund@varsego.se

Johanna_1.png

Johanna Sjöberg 
Miljöchef
johanna.sjoberg@varsego.se

 

Johan_1.png

Johan Dalin 
KAM
johan.dalin@varsego.se

 

Andreas Kårell.png

Andreas Kårell
IT Ansvarig
andreas.karell@varsego.se

   

Carina_1.png

Carina Schill
MasterData
carina.schill@varsego.se

   

 

Klicka här för att hitta er lokala Varsegogrossist.